VEGAS Pro 15
VEGAS Pro 15
VEGAS Pro 15

VEGAS Pro 15 Profesjonalna produkcja wideo i audio oraz authoring płyt

Oszczędzasz PLN

Aktualizacja: VEGAS Pro 15 Profesjonalna produkcja wideo i audio oraz authoring płyt

Oszczędzasz PLN
Dostępna wyłącznie wersja elektroniczna

VEGAS Pro 15 Profesjonalna produkcja wideo i audio oraz authoring płyt

Zanim dokonasz zakupu — przetestuj!
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN

Pracuj szybko. Pracuj wydajnie. Pracuj po swojemu. Edycja wideo z Vegas Pro 15

VEGAS Pro zawsze był innowatorem w swojej dziedzinie. Wersja 15 utrzymuje ten trend i wprowadza całkowicie konfigurowalny interfejs zapewniający maksymalną elastyczność. Wypełniony nowymi funkcjami, VEGAS Pro wspomaga twoją kreatywność. Niezależnie od tego, czy pracujesz w formacie HD czy 4K, VEGAS Pro jest gotowy stać się twoim kreatywnym partnerem. Produkcja wideo/audio i authoring płyt DVD/Blu-ray. Wszystko w jednym potężnym pakiecie

VEGAS Pro 15 - Overview

Najlepszy sposób na edycję, authoring oraz dystrybucję twojej pracy

VEGAS Pro zapewnia ci wszystkie potrzebne narzędzia do szybkiego edytowania filmu. Gotowy materiał w rozdzielczości 4K eksportuj lub opublikuj w serwisie internetowym. Po przeprowadzeniu authoringu swoją produkcję w jakości HD z dźwiękiem Dolby Digital możesz też nagrać na płycie Blu-ray.

Pracuj szybko i rozpowszechniaj szybciej efekt swojej pracy

Pracuj wydajniej niż kiedykolwiek z interfejsem dostosowywanym indywidualnie do swoich potrzeb z pomocą precyzyjnych i szybkich narzędzi do edycji. Edycja i authoring na zasadzie „przeciągnij i upuść” pozwala na błyskawiczna pracę i dystrybucję produkcji. Mieszaj, łącz i edytuj klipy w popularnych formatach (HEVC, ProRes, AVC i inne) bezpośrednio na osi czasu bez czekania na ponowne transkodowanie. Wydajne przyspieszenie sprzętowe wykorzystuje technologie NVIDIA i Intel QSV do skrócenia procesu renderingu. Zaprojektowane i wykonane specjalnie, aby zaoszczędzić czas i zwiększyć kreatywność.

Zaawansowane przetwarzanie kolorów

Przenieś pracę nad kolorami w swojej produkcji na wyższy poziom. Pracuj w rozszerzonym zakresie dynamicznym jaki zapewniają kamery i aparaty z pomocą kodowania S-Log wspieranego przez system kodowania kolorów ACES 1.0 (Academy Color Encoding System). Nowy plug-in LUT OFX umożliwia zastosowanie profilów LUT urządzeń rejestrujących co ułatwia pracę nad kolorami.

Pracuj jak nigdy wcześniej z kreatywnymi narzędziami

Nowe wtyczki Picture-in-Picture i Crop OFX umożliwiają zmianę rozmiaru oraz pozycji obrazu. Za pomocą punktów sterujących bezpośrednio w oknie podglądu możemy animować efekt „obraz w obrazie” w czasie rzeczywistym. Punkty te pozwalają na dowolne przycięcie obrazu w oknie podglądu.

Ulepsz swój projekt dzięki dołączonym NewBlueFX Filters 5 Ultimate o wartość $299

Filters 5 Ultimate od NewBlueFX umożliwiają poprawę lub wzbogacenie kolorów, stosowanie efektów oświetlenia, zmianę koloru konkretnego obiektu w filmie, dodawanie ciepłego blasku lub rozproszenia itd. Ta kolekcja ośmiu filtrów oraz efektów korekcji kolorów daje możliwość stworzenia ponadprzeciętnych ujęć.

Tworzenie płyty DVD i Blu-ray High Definition

Dzięki obsłudze typu "przeciągnij i upuść" w DVD Architect dołączonym do VEGAS Pro masz możliwość błyskawicznego authoringu profesjonalnych płyt DVD lub Blu-ray. Utwórz animację grafiki w oparciu o klatki kluczowe i nakładki, importując wielowarstwowe pliki programu Photoshop. Prosta konfiguracja ustawień pozwala nagrać płytę SD DVD, a następnie przełączyć i nagrać płytę HD Blu-ray.

PRZEGLAD NAJWAŻNIEJSZYCH FUNKCJI

Co mówią nasi klienci

Mark Anthony Holmes, Holmes Creative

„Nic nie dorównuje szybkości porównuje VEGAS Pro, jego łatwości użytkowania i zdroworozsądkowego podejścia do edycji wideo i audio.”

JustAlexHalford

„Bez względu na to, jaki masz cel, Vegas Pro 15 i wszystkie jego funkcje w całości się tym zajmie.”

Bobby B. Grubic, ProVideo Coalition

„Vegas Pro to kompleksowa narzędzie postprodukcji. Po prostu „must have” ze wszystkim, czego potrzebujesz do tworzenia projektów najwyższej klasy”

Christian Wolochow

„[...] W przeciwieństwie do innych programów do edycji wideo, VEGAS Pro oferuje więcej opcji i kreatywnych możliwości edycji, renderowania i cięcia wideo. Najnowsza wersja umożliwia również płynniejsze odtwarzanie filmów z wyższym FPS w podglądzie, co umożliwia bezpośrednią edycję dużo łatwiej.”

Co pisze o nas prasa

01/10/2016 - „Wyrafinowane rozwiązanie do edycji używane przez wielu profesjonalnych filmowców i montażystów wideo”

1/2017 - „[...] Vegas Pro 14 to potężne, stabilne i szybko reagujące profesjonalne oprogramowanie, które sprawia, że każdy szczegół edycji jest jeszcze sprawniejszy i łatwiejsze niż konkurencja. Magix ponownie ożywia Vegas Pro”


VEGAS Pro 15
VEGAS Pro 15

VEGAS Pro 15 Profesjonalna produkcja wideo i audio oraz authoring płyt

Oszczędzasz PLN

Aktualizacja: VEGAS Pro 15 Profesjonalna produkcja wideo i audio oraz authoring płyt

Oszczędzasz PLN
Dostępna wyłącznie wersja elektroniczna
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN

Witamy w rodzinie

Rodzina produktów VEGAS Pro 15 oferuje kilka pakietów zaprojektowanych z myślą o Twoich potrzebach produkcyjnych. Precyzyjnie edytuj, kreatywnie ulepszaj i szybko dostarczaj swoją produkcję w wielu popularnych formatach.

Zobacz pełne porównanie produktów rodziny VEGAS Pro 15.

VEGAS Pro 15 Edit - VEGAS product family