VEGAS Pro 14

VEGAS Pro 14 Profesjonalna edycja wideo i autoring dysków

2599,00 PLN
Wersja BOX jest chwilowo niedostępna || Wersja elektroniczna jest dostępna

Wyrafinowane rezultaty od początku do końca Edycja wideo dzięki VEGAS Pro 14

VEGAS Pro 14 to Twój wierny przyjaciel od początku do końca projektu. Edycja profesjonalnego wideo i audio w wysokich rozdzielczościach do 4K. Odkryj na nowo interfejs zoptymalizowany w kierunku stabilizacji obrazu, projektowania dynamicznych tytułów i tworzenia własnych, zindywidualizowanych płyt DVD oraz Blu-ray. Zapoznaj się z nowym typem kreatywnej wolności w VEGAS Pro 14.

VEGAS Pro 14 - program overview

Łatwiejszy i lepszy

Rozwiń swoją kreatywność. Z VEGAS Pro 14 płynnie i przyjemnie przeprowadzisz edycję wideo korzystając z jego inteligentnego interfejsu, najlepszych narzędzi do edycji audio i wszystkich innych standardów zawodowej edycji. W zasięgu ręki będziesz miał natywne wsparcie dla formatów HEVC oraz ProRes. Te i inne formaty, łącznie z kamerami RED umieścisz obok siebie na jednej linii edycyjnej.

Zadziwiająco skuteczny.

VEGAS Pro 14 to jeszcze większa moc edycji niż kiedykolwiek wcześniej. Z nowym narzędziem zmiany prędkości można utworzyć szybki ruch, który obecnie jest nawet 40x szybszy od normalnej prędkości. Nowe możliwości podglądu i wyboru właściwego materiału w oknie trymera pozwolą na znaczne przyśpieszenie pracy. Zaoszczędzony czas to bardziej imponujące produkcje

Olśniewające obrazy

Utwórz nagrania HD z najwyższą możliwą jakością z wykorzystaniem inteligentnych wtyczek i to nawet w rodzielczości 4K. Dołącz archiwalne materiały HD do projektów 4K wykorzystując inteligentne narzędzia skalowania i powiększania (Smart Upscaling i Smart Zoom).

Solidna podstawa – stabilizacja obrazu proDAD Mercalli V4

Drżące ujęcia filmowe to już przeszłość. Odzyskaj materiał, który wydawał się już bezużyteczny. Zoptymalizuj go dzięki proDAD Mercalli V4. Ustabilizowane zdjęcia lub filmy z kamery lub aparatu, z wykorzystaniem obiektywu fisheye lub z kamer sportowych lub materiałów filmowanych dronem. Dynamiczna funkcja powiększania pozwala tworzyć płynne, stabilne ujęcia filmowe bez pogorszenia jakości.

Zobacz wideo

VEGAS Pro 14 - Image stabilization with proDAD Mercalli V4

Wypowiedz się - NewBlueFX Titler Pro Express

Tworzenie tytułów, podpisów czy napisów końcowych w profesjonalnej jakości. Dzięki NewBlueFX Titler Pro Express projekty wzbogacą się z dodatkowe nietuzinkowe animowane tytuły, w Twoim unikalnym stylu.

Zobacz wideo

VEGAS Pro 14 - Make a statement – NewBlueFX Titler Pro Express

Stylowy wygląd - NewBlueFX looks

Poprawa wyglądu nagrań wideo z NewBlueFX looks. Dostępne efekty: Film Color, Color Fixer Pro, Gradient Tint, Spotlight oraz Glow Pro.

VEGAS Pro 14 - NewBlueFX looks

Profesjonalny autoring

VEGAS Pro 14 od importu do gotowej płyty. Dołączony VEGAS DVD Architect daje pełną kontrolę od projektu menu i definicji przycisków, aż po ustawienia sposobu kodowania.

Możliwość importu plików Photoshop z zachowaniem warstw umożliwia tworzenie własnych animacji graficznych oraz definicję klatek kluczowych. Kompleksowe projektowanie menu oraz szczegółowe ustawienia kodowania czynią z VEGAS DVD Architect niezastąpione narzędzie do tworzenia płyt DVD i Blu-ray.

VEGAS Pro 14 - Professional authoring

To co najważniejsze

  • Intuicyjny interfejs przeciągnij i upuść
  • Inteligentne narzędzia do skalowania materiału 4K oraz UHD
  • Doskonała stabilizacja dzięki proDAD Mercalli V4
  • Dodatki Titler Pro Express
  • NewBlueFX Looks
  • Wsparcie dla formatu HEVC oraz natywna obsługa ProRes
  • Autoring płyt DVD oraz Blu-ray w VEGAS DVD Architect
  • Wsparcie dla High DPI
  • Wsparcie dla High Frame Rate (HFR)
VEGAS Pro 14

VEGAS Pro 14 Profesjonalna edycja wideo oraz autoring dysków

2599,00 PLN
Wersja BOX jest chwilowo niedostępna
Wersja elektroniczna jest dostępna

VEGAS Pro dla profesjonalnych kreacji

Produkty VEGAS są najlepszym wyborem w kategorii efektywnej edycji wideo i audio. Wersje VEGAS Pro przeznaczone są zarówno dla amatorów jak i doświadczonych twórców filmowych i każdy użytkownik może skorzystać z innowacyjnych narzędzi tego oprogramowania.

Zobacz pełne porównanie produktów rodziny VEGAS Pro 14.

VEGAS Pro 14 - VEGAS Pro for professional creatives VEGAS Pro 14 - VEGAS Pro for professional creatives